Vagner Love için flaş açıklama! Transfer olacak mı?

Vagner Love için flaş açıklama! Transfer olacak mı?
Yayınlanma Tarihi: 27.01.2018 19:22 | Değiştirme Tarihi: 27.01.2018 19:22

Hikmet Karaman, maçın ardından Vagner Love’ın Beşiktaş’a transferi konusunda kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ile konuştuğunu belirtti.

Süper Lig’in 19. haftasında evinde Bursaspor’u 3-1 mağlup eden Aytemiz Alanyaspor’un teknik direktörü Hikmet Karaman, camia olarak bir maç kazandıklarını belirterek, "Bir maçla yazı getirmedik, sadece puanımızı 21 yaptık." dedi.


Karaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Alanyaspor ile iç sahadaki ilk resmi maça çıktığını söyledi. Bursaspor ile zorlu bir maç oynadıklarını dile getiren Karaman, önemli oyuncuları Vagner Love’ın Beşiktaş’a gitme durumunun bulunması ve bu maçta oynayıp oynamayacağının belli olmamasının kendilerini oldukça zorladığını kaydetti.

 

Vagner Love’ın Beşiktaş’a transferi


Karaman, Vagner Love’ın takımları için çok önemli ve değerli bir oyuncu olduğunu söyledi. Vagner Love’ın Beşiktaş’a transferi konusunda kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ile konuştuğunu belirten Karaman, şunları ifadeleri kullandı:


"Takıma ve ligdeki sıralamaya bakıyoruz. Bu takımda belli oyuncu isimleri var. Şimdi 3-4 oyuncunun ismini sayıp takımdaki diğer oyuncuları farklı bir profile koymak istemiyorum. Geçen senenin gol kralı olmuş Vagner Love ile takımın iyi oyuna katkı sağlayan oyuncu grupları var. Birkaç transferle ligde iyi takım haline gelebiliriz. Ancak takımın en önemli oyuncusu gidiyor. Yani gücünüzden güç kaybediyorsunuz. Bu kolay değil. Bunun yönetim ve idari tarzı var. Oyuncu gitmek istiyor. Oyuncuyla ben de konuştum. Şunu diyor; ’Ben 33 yaşına geldim. Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ve şampiyon olmak istiyorum. Elime böyle bir fırsat geçmiş, bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.’ Böyle bir durumda da olaylara fazla müdahil olamıyorsunuz. Elinizdeki şartlar neyse bir yerde ona göre hareket ediyorsunuz."