Ünlü sporcu Paige VanZant, aracının hırsızlar tarafından soyulmasıyla büyük şok yaşadı

Ünlü dövüşçü Paige VanZant, aracının soyulmasıyla büyük şok yaşadı. Paige VanZant'ın yaşananlar sonrası söyledikleri de herkesi şaşırttı.  Güzel sporcu "Beni dinle, arabama zorla girsen bile lütfen kapıyı kapat" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2020 10:00
Değiştirme Tarihi: 24.10.2020 10:00
Ünlü sporcu Paige VanZant, aracının hırsızlar tarafından soyulmasıyla büyük şok yaşadı

Amerika'nın Florida eyaletinde yaşayan Paige VanZant, kendi otoparkında bulunan aracının yanına gittiğinde kapısının açık olduğunu fark etti.Sağnak yağış nedeniyle aracından çıkmayan ve bir video çeken 26 yaşındaki sporcu, hırsıza isyan ederek tavsiyelerde bulundu.

Paige VanZant yaşanan olay sonrası "Evimin otoparkında bulunan aracımın kapısının açık olduğunu fark ettim" diyen VanZant, "Burada kesinlik çalmaya değecek bir şey olmadığı için hırsızların aracıma girmesine kızgın değilim ancak dışarıda inanılmaz yağmur var ve aracımın içi sırılsıklam olmuş.Beni dinle, arabama zorla girsen bile lütfen kapıyı kapat" dedi.

Daha önce yaptığı açıklamada karantina sürecini evlerinde geçirdiklerini ve çıplak pozlar paylaşmaya karar verdiklerini belirten başarılı dövüşçü, "Evde yalnızken biraz eğlenmek ve bu dönemde çıplak olmaya karar verdik. Zaman zaman bu durum biraz çılgınlaştı ancak bunu sosyal medyada keyifli hale getiriyorduk" demişti.

Çok eğlendiklerini belirten VanZant, "Her gün yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorduk. Bazen çıplak yemek yapıyor, bazen bahçıvan oluyorduk, bazen balkonda, bazen yatakta sadece uzanırken... Kesinlikle çok eğlendik" ifadelerini kullandı.