Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlü menajer açıkladı: Cenk Tosun 60 milyon Euro!

Ünlü menajer açıkladı: Cenk Tosun 60 milyon Euro!

Beşiktaşlı yıldız futbolcu Cenk Tosun hakkında konuşan ünlü menajer Fazıl Özdemir, ortaya attığı iddiayla spor gündeminde manşetlere taşındı.

19.10.2017 15:32

Yükselen grafiği, Avrupa'daki performansı ve İngiliz kulüplerini peşine takmasıyla gündeme birçok kez gelen Beşiktaş'ın forveti Cenk Tosun için 2 ünlü menajer çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son olarak gündeme 20 milyon Euro'luk teklifle gelen Cenk Tosun için flaş bir ifade de ortaya atıldı: Aboubakar 50 milyon ediyorsa, Cenk Tosun 60 eder...

İşte ünlü menajerler Fazıl Özdemir ve Batur Altıparmak'ın Cenk Tosun'un bonservis bedeli hakkındaki değerlendirmeleri:

Fazıl Özdemir
Cenk, iyi frikik atar. Kafa hakimiyeti üst düzeydir. Uzaktan şutları etkilidir. Tam bir profesyonel. Babasının futbol oynaması en büyük şansı. Cenk, Türk futbol tarihinin en pahalı futbolcusu olacak. Aboubakar, yedeğiydi. Porto, Aboubakar için 50 milyon Euro istiyorsa, Cenk de Porto’da oynasa çok rahat 60 milyon Euro’ya satılır. Ama Beşiktaş’ın 20 milyona satması gerçekçi.

Batur ltıparmak
Cenk Tosun, bugün şayet yurt dışında oynuyor olsaydı bana göre en az 20 milyon Euro civarında bir bedelle transfer teklifi alırdı. Ancak Türkiye’de oynadığı için 10 milyon Euro civarında bir değer biçilir.

Yorumlar | 0
üye profil