Ünlü futbolcudan köpeğini getirene büyük ödül!

Ünlü futbolcudan köpeğini getirene büyük ödül!
Yayınlanma Tarihi: 10.07.2019 11:11 | Değiştirme Tarihi: 10.07.2019 11:11

Daniel Sturridge'ın evine giren hırsızlar, ünlü futbolcunun köpeğini çaldı. Sturridge, köpeğini getirene 30 bin sterlin ödül vereceğini açıkladı.

Liverpool'da forma giyen İngiliz futbolcu Daniel Sturridge'ın Los Angeles'taki evine giren hırsızlar, eşyaların yanısıra köpeğini de çaldı. İngiliz oyuncu, köpeğini getirene 30 bin Pound para ödülü vereceğini söyledi. Liverpool'la sözleşmesi sona eren ve şu an boşta olan Daniel Sturridge'in Los Angeles'taki evine hırsızlar girdi. Hırsızlar, çeşitli eşyaların yanı sıra 29 yaşındaki oyuncunun Pomeranian cinsi köpeğini de çaldı.

Sturridge, olayın video'sunu sosyal medya hesabından paylaşırken; köpeğinin geri getirilmesini istedi. Köpeğinden ne istediklerini soran Sturridge, "Biri LA'deki evimincamını kırıp köpeğimi de almış. Siz deli misiniz? Köpeğimi neden aldıklarını bilmiyorum. Biri lütfen köpeğimi getirsin. Köpeğimi getirene veya alanı söyleyene ödül vereceğim. Bu 20 bin de 30 bin de olur (30 bin pound yaklaşık 215 bin Lira) " dedi. Köpeğini geri isteyen İngiliz futbolcu, "Ne gerekirse vereceğim. Bedelinin ne olduğuönemli değil. Onun dışarıda daha fazla tutmazsınız. Köpeğimin yerini söyleyene daha fazla da önerim. köpeğimi geri istiyorum" ifadelerini kullandı.