Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Umut Bulut'un menajerinden Galatasaray'a mesaj!

Umut Bulut'un menajerinden Galatasaray'a mesaj!

Galatasaray'da teknik direktör Riekerink tarafından kadro dışı bırakılan Umut Bulut'un menajeri Ali Egesel özel açıklamalarda bulundu. Egesel, Umut'un G.Saray'da 1 senelik kontratı olduğunu ve kulübünde devam edeceğini söyledi.

25.07.2016 18:29

Galatasaray'da Umut Bulut krizi büyüyecekmiş gibi gözüküyor. Galatasaray taraftarına bir türlü kendisini kabul ettiremeyen Umut Bulut, Jan Olde Riekerink tarafından Olcan Adın, Tarık Çamdal ve Endoğan Adili ile birlikte 2. kamp olan Danimarka kampı öncesi kadro dışı kalmıştı.

'TEK TARAFLI'Galatasaray ile 1 yıllık daha kontratı bulunan tecrübeli oyuncunun menajeri Ali Egesel ise, Umut Bulut'un kadro dışı kalmasıyla ilgili sporcope.com'a özel açıklamalarda bulundu. Egesel, yönetime net bir şekilde mesaj verirken; bu uygulamanın tek taraflı olduğunu söyledi. Umut Bulut'un Galatasaray ile 1 senelik daha sözleşmesinin bulunduğunu belirten Egesel; oyuncunun bundan sonra takımda ayrı çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Umut'un ayrılmaya niyetinin olmadığını söyleyen Egesel, bu kararın tek taraflı olduğunu da söyleyerek yönetime mesaj gönderdi. Umut'un kontratının sonuna kadar Galatasaray'da devam edeceğini, kulübünden ayrılmaya niyetinin olmadığını söyledi. Ayrıca Egesel; oyuncuya herhangi bir teklifin de gelmediğini açıkladı.

Yorumlar | 0
üye profil