Ümit Özat, Aziz Yıldırım'ın doğum gününde şov yaptı!

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, 67. doğum gününü sevdikleriyle beraber kutladı. Geceye katılan Ümit Özat hem türkü söyledi hem de bir derbi anısını anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2019 11:01
Değiştirme Tarihi: 03.11.2019 11:15

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Aziz Yıldırım'ın 67. doğum günü sevenleriyle birlikte kutladı. Geceye katılan Sarı Lacivertliler'in eski futbolcusu Ümit Özat doğum gününde Aziz Yıldırım için bir türkü söyledi ve akabinde bir Galatasaray derbi anısını anlattı.

Özat, derbiden bir gün önce Aziz Yıldırım'ın kendisini çağırdığını belirterek "4-0'lık Galatasaray maçını izleyin. 4. golden sonra Aziz Başkan'ın şeref tribününde yaptığı bir hareket var. O hareketin anısını anlatayım. Beni yanına çağırdı Galatasaray maçı öncesinde, kül tablasını vurdu ve bu Hasan Şaş seni sahaya gömer dedi. Ben de yarın bakarız Başkanım dedim. Maçta dördüncü golün asistini yaptım, oradan Başkan gitmiş Ali Abi'ye 'Görüyor musun gazı yiyince nasıl oynuyor' demiş." dedi. Özat sonrasında arkadaşlarıyla birlikte 'Mihriban' türküsünün Fenerbahçe'ye uyarlanmış versiyonunu söyledi.