Ümit Karan'dan Galatasaray açıklaması: Teklif aldım ancak...

Galatasaray'ın eski futbolcularından Menemenspor Teknik Direktörü Ümit Karan, sarı kırmızılı takımdan yardımcı antrenörlük teklifi aldığını, kendi yolundan gitmek istediği için bu teklifi kabul etmediğini belirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 12.02.2021 11:30
Değiştirme Tarihi: 12.02.2021 11:30
Ümit Karan'dan Galatasaray açıklaması: Teklif aldım ancak...

Ümit Karan Radyospor'dan Salim Manav'ın canlı yayın konuğu oldu. TFF 1. Lig ekiplerinden Menemenspor'un başında bulunan Ümit Karan, Galatasaray'dan yardımcı antrenörlük konusunda teklif aldığını açıkladı.

Galatasaray'a gönül vermiş futbolculardan biri olduğunu söyleyen Karan,  'Galatasaray'ı çok seviyorum. Galatasaray için ne gerekiyorsa yaparım. İnşallah bir gün Galatasaray'da çalışmak isterim. Galatasaray'dan yardımcı antrenörlük konusunda teklif geldi, konuşmalar da oldu ama kendi yolumdan gitmek istedim." dedi.

Galatasaray'ın ara transfer döneminde kadrosuna kattığı Mostafa Mohamed için de konuşan Ümit Karan, 'Mohamed ocak ayının en faydalı transferi bence.' dedi. 

Mohamed'in kendisine benzetilmesiyle ilgili de konuşan Karan, "Yıpratıcı bir santrfor, mücadeleci bir oyuncu. Mohamed ocak ayının en faydalı transferi bence. Birkaç vole vursun da karar veririm. (Gülerek)" ifadelerini kullandı.