Ümit Davala'dan bomba iddia! "Terim TFF Başkanı olmayı düşündü"

GS TV'deki programa katılan eski öğrencisi ve yardımcısı Ümit Davala, Galatasaray'ın efsane teknik adamı Fatih Terim'in TFF Başkanı olması gerektiğini söyleyerek, Terim'in de bunu düşündüğünü belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 14:09
Değiştirme Tarihi: 19.11.2021 14:09
Ümit Davala'dan bomba iddia! 'Terim TFF Başkanı olmayı düşündü'

Galatasaray taraftarlarının, kulübün unutulmaz isimlerinden biri olarak gördüğü Ümit Davala, GS TV'ye konuk oldu. Sarı kırmızılı camiaya dair değerlendirmelerde bulunan Davala, gündemi yerinden sarsan bir açıklamada yaptı.

"TERİM TFF BAŞKANLIĞINI DÜŞÜNDÜ"

Terim'in TFF başkanlığını düşündüğünü ifade eden Davala, "Fatih Hoca, TFF'ye başkan olarak da düşünülmeli. Bunu kendisi de düşündü. İleride olabilir. Hocayı oralarda görmek isteriz" dedi.

"BEŞİKTAŞ'I 6-0 YENDİĞİMİZ YILLAR ALTIN ÇAĞIMIZDI"

Galatasaray'ın çok iyi olduğu zamanlara değinen Davala, "Beşiktaş'ı da 6-0 yendiğimiz bir yıl vardı hatırlamıyorum. Altın yıllarımızdı onlar bizim. O sezon şampiyon olmuştuk. Play-off diye bir şey çıkarmışlardı. Yine şampiyon olmuştuk. Sakin kalarak kupayı kaldırdık. Eskiye göre derbiler daha az stresli. Artık daha profesyonel bakılıyor bu maçlara. Hasan Şaş, bir Fenerbahçe derbisi öncesi stresten lavaboya gidip istifra etti" ifadelerini kullandı.

 

İlgili Sayfalar: Spor