Ülkelerinden dönen Beşiktaşlı 5 futbolcu karantinaya alındı

Koronavirüs tedbirlerinin gevşeltilmeye başlamasının ardından dün, Süper Lig ekipleri antrenman sahalarına geri döndü. Salgın nedeniyle ülkelerine giden yabancı futbolcular ise normalleşme süreciyle birlikte Türkiye'ye geri döndü. Beşiktaş'ta forma giyen yabancı futbolcular Victor Ruiz, Jeremain Lens, Adem Ljajic, Kevin-Prince Boateng ve Kevin NKoudou, Türkiye'ye döndükten sonra Fatih Sultan Mehmet Erkek Öğrenci Yurdu’nda karantinaya alındı.

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 14:42
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 14:42
Ülkelerinden dönen Beşiktaşlı 5 futbolcu karantinaya alındı

Son dakika haberi| Koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mart’ta liglerin askıya alınmasının ardından ülkelerine dönen siyah beyazlı futbolcular, normalleşme sürecine girilmesi sonrasında yeniden Türkiye’ye dönmeye başladı. Victor Ruiz, Jeremain Lens, Adem Ljajic, Kevin-Prince Boateng ve Kevin N’Koudou, özel uçaklarla İstanbul’a geldikten sonra Güngören’de karantinaya alındılar.

İstanbul Gençlik ve Spor İlk Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, siyah beyazlı futbolcuların odalarına formda kalmaları için spor ekipmanları yerleştirildiğini duyurdu.