Ukraynalılar Beşiktaş'a tarih verdi

Ukraynalılar Beşiktaş'a tarih verdi

Ukrayna basını, 1-1 sona eren Beşiktaş-Dinamo Kiev maçı için ilginç yorumlar yaptı. 6 Aralık'taki rövanş maçına dikkat çeken gazeteler, "Türkler için hoş bir tarih olmayacak" ifadesini kullandılar.

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda Dinamo Kiev ile 1-1 berabere kaldığı maç, Ukrayna medyasında geniş yer buldu. Karşılaşma ile ilgili yorumlar şöyle:

Sport Express: Taraftar sağır ediciydi
Birinci yarıda tüm hatlarıyla Beşiktaş'a teslim olan ve ikinci yarıda oyuna ağırlığını koyamayan Dinamo, Napoli ile Kiev'deki buluşmasının aynısını yaşamaya bir adım yakınlıktaydı. Ancak Viktor Tsıgankov'un oyuna girdikten üç dakika sonraki refleksi sayesinde, Dinamolular hüsrana uğramaktan kurtuldu ve gruptaki şanslarını korudu. Beşiktaş taraftarı sağır edici bir gürültü çıkardı. Top kendi takımlarındayken tüm stat takımlarının marşlarını söylerken, top rakipteyken ıslıkladılar.

'Şenol Güneş bu yanlışı nasıl yapar anlamıyorum'

Ua-football.com: Beşiktaş kusursuz değildi
Beşiktaş bu maçta kusursuz değildi. Dinamo, ilk yarıdaki kötü oyununa rağmen Beşiktaş'ı yenebilirdi. Burada gelecek bir üç puan, Dinamo için geçmiş haftalardaki kayıpların çok iyi bir telafisi olabilirdi. Şimdi grupta ilk ikiye girmek de oldukça zor olacak.

İtalyan basınından Şenol Güneş'e tavsiye!

Komsomolskaya Pravda: 6 Aralık’ta gelecekler
Tysgankov İstanbul'da Dinamo'yu kurtardı. Beşiktaş maça çok aktif başladı. Ancak Dinamo sonra baskı kurmayı başardı. Beşiktaş 6 Aralık'ta Kiev'e gelecek. Türkler için bu hoş bir tarih değil. Dinamo'ya kendi evinde mutlak galibiyet gerekecek. Beşiktaş maçı, Rebrov'un hala oyuncuların uyumunu sağlayabildiğini gösterdi. Genç oyuncularla bunu daha iyi yapabiliyor. Eğer Danilo Silva, Buyalskiy, Yarmolenko ve Derlis Gonzalez gibi kilit oyuncular formlarını yakalayabilirse, Dinamo'nun "Avrupa baharı" için kesinlikle şansı var.

 

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 15:51:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin