Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Uğur Demirok'tan transfer açıklaması

Trabzonspor'un Osmanlıspor'a gönderdiğini açıkladığı Uğur Demirok, sosyal medya hesabından şok bir açıklama yaptı.

12.08.2015 13:23

Uğur Demirok, hiçbir kulüple görüşmem veya anlaşmam olmamştır derken, ''Kulüplerin görüşmeleri kendilerini bağlar. Trabzonspor'dan ayrılır ve bir takımla anlaşırsam bunu zaten bütün kamuoyuna ilk ben duyururum'' dedi. 

Bu arada milli futbolcunun menejer Uğur Avadan da yaptığı açıklamada, "İki takım görüşmüş anlaşmış bizim hiçbir şey den haberimiz yok. Biz Uğur ile yaptığımız görüşmede Trabzonspor’da kalmak yeniden forma için savaşmak mı yoksa başka takıma mı gitmek konularını konuşurken böyle bir hadise gerçekleşti biz de şok olduk.1922 Osmanlıspor ile ne para konusu konuştuk ne de anlaşma sağladık" dedi. 

Trabzonspor Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Uğur Demirok transferi için Osmanlıspor ile 1 Milyon TL fesih bedeli karşılığında anlaştığını duyurmuştu. 

G.Saray yeniden devreye girebilir

Öte yandan Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun Akhisar Belediyespor'dan eski öğrencisi olan Uğur'u takımında istediği biliniyordu. Milli futbolcunun Osmanlıspor'a transferinin gerçekleşmemesi halinde sarı kırmızılı takımın bu transfer için yeniden harekete geçebileceği ifade edildi.

Yorumlar | 0
üye profil