UFC ring kızı Camila Oliveira kıvrımlı vücudunu sergiledi! Beğeni yağmuruna tutuldu...

UFC'nin ring kızı Camila Oliveira, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. UFC ringlerinin popüler kızlarından olan Camila Oliveira, kıvrımlı vücuduyla verdiği pozlara beğeni yağıyor.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 14.10.2020 23:39
UFC ring kızı Camila Oliveira kıvrımlı vücudunu sergiledi! Beğeni yağmuruna tutuldu...

İki başarılı dövüşçünün mücadelesinde sahnede olacak olan Oliveira, son dönemde sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başardı.Sektörün en çok talep gören isimlerinden olan ve UFC'nin yüksek kategorideki karşılaşmalarında sık sık boy gösteren Brezilyalı ring kızı, sosyal medya hesaplarından vücudunu sergilemekten geri kalmıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Son olarak bikinisiyle verdiği pozlarla sosyal medyada gündem olan isim, bikinili paylaşımlarıyla takipçilerini adeta büyüledi.Sosyal medya kullanıcıları Camila Oliveira'nın bu paylaşımını beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.Ünlü model UFC dövüşlerinde ring performansının yanı sıra bir sitede para karşılığında özel fotoğraflar ve videolar paylaşıyor.50 dolarlık bir ücret ödeyen kullanıcılar, Camila Oliveira'dan özel videolar ve fotoğraflar talep ediyor.

Haber ile ilgili metin girin!.