UFC'de Conor McGregor - Dustin Poirier maçını kim kazandı? İşte heyecan dolu maçın galibi...

UFC dövüş tarihinin en çok merak edilen karşılaşmaları arasında yer alan Conor McGregor ve Dustin Poirier maçı dün gece adeta izleyenlerin nefesini kesti. 1 yıl ara verdikten sonra ringlere geri dönen İrlandalı dövüşçü Conor McGregor hiç beklemediği bir sonuçla karşılaştı. Heyecan dolu dövüş ikinci rauntta nakavtla sona erdi. Peki, UFC'de Conor McGregor - Dustin Poirier maçını kim kazandı? İşte heyecan dolu maçın galibi...

Yayınlanma Tarihi: 24.01.2021 12:28
Değiştirme Tarihi: 24.01.2021 12:28
UFC'de Conor McGregor - Dustin Poirier maçını kim kazandı? İşte heyecan dolu maçın galibi...

UFC'de Conor McGregor - Dustin Poirier maçını kim kazandı sorusunun yanıtını merak eden binlerce sporsever, internet üzerinden konuyla ilgili araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Dünyanın en ünlü kafes dövüşçüleri arasında yer alan Conor McGregor, 1 yıl sonra ringlere geri döndü ve Dustin Poirier ile kritik bir mücadeleye çıktı. Peki, Conor McGregor - Dustin Poirier maçını kim kazandı?

Dustin Poirier, Dubai'de gerçekleşen maçta Conor McGregor'u ikinci rauntta navakt ederek gecenin kazanan ismi oldu.

''SANİYELER İÇİNDE NAKAVT EDECEĞİM'' DEMİŞTİ

İkili 6 yıl sonra yeniden karşı karşıya gelmişti. O dönemki mücadeleyi Conor McGregor, ilk rauntta Poirier'i nakavt ederek kazanmıştı. Bu maç öncesi de Conor McGregor, ''Poirier iyi bir dövüşçü ama benim seviyemde değil, onu yine saniyeler içinde nakavt edeceğim.'' açıklamasında bulunmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Maçın galibi Dustin Poirier, karşılaşma sonrası ''Bu kadar erken bir galibiyet beklemiyordum.'' diye konuştu.

KHABIB'DEN ŞOK ÇIKIŞ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde emekliliğini açıklayan Khabib Nurmagomedov, mücadeleyi tribünden takip etti. Nurmagomedov, maçın ardından McGregor hakkında konuşurken ''Seni sen yapan, şampiyonluklara yardımcı olan takımını, ruhunu değiştirirsen, gerçeklikten uzaklaşırsan böyle olur'' dedi.