Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'UEFA istedi, biz yaptık'

"UEFA istedi, biz yaptık"

Bülbüloğlu, UEFA’nın istediği 20 milyon euroluk bütçeyi sağladıklarını söyledi, ekonomik başarının ardından saha sonuçlarının da taraftarla birlikte düzeleceğini anlattı.

28.09.2016 16:22

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, ekonomik düzelmenin ardından sıranın saha içi başarıya geldiğini belirtti.

UEFA kriterlerine uygun hareket ettiklerini ve kulübü mali anlamda iyi bir noktaya taşıdıklarını ifade eden Bülbüloğlu, şöyle konuştu:

“Yarı yarıya bir oyuncu bütçesi yaptık. UEFA’nın istediği 20 milyon euroluk bir bütçeydi. Biz de bunu sağladık. Birçok yeni proje geliştirdik ve geliştirilecek projeler de var. Bunlar üzerinde çalışıyoruz. Kulübün önünü açıyoruz. Dimdik ayaktayız. Maaşlar tam gününde yatıyor. Oyunculara geçmişten kalan ödememiz yok. Teknik heyetimize, futbolcularımıza güveniyoruz. Saha sonuçları da bundan sonra iyiye doğru gidecektir. Taraftarımızın da desteğini sonuna kadar bekliyoruz. Başarılı saha sonuçları onlarla birlikte gelecektir. Birliktelik bizi başarıya taşıyacak.”

Bu arada kulüp, üye aidat ödemelerinin 30 Eylül 2016 Cuma günü sona ereceğini belirtti. Bordo-mavililerden yapılan açıklamada, “2 yılını doldurmuş üyelerimiz 30 Eylül’e kadar aidatını yatırdığı takdirde 20 Kasım-20 Aralık tarihleri arasındaki olağan genel kurulumuza katılma hakkı elde edecektir” denildi.

Karabük hazırlığı
Trabzonspor, Karabükspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Ersun Yanal yönetiminde, gerçekleştirilen idmanda futbolcuların taktik bir çalışma gerçekleştirdikleri belirtildi. Sakatlığı bulunan Uğur Demirok’un takımdan ayrı çalıştığı kaydedildi.

Yorumlar | 0
üye profil