Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
TV8,5'ta boks şöleni devam ediyor...

TV8,5'ta boks şöleni devam ediyor...

İngiltere Boks Gecesi bu akşam 23.00’te canlı yayınla TV8,5’ta…

22.02.2017 22:22

TV8,5’ta boks heyecanı, birbirinden önemli unvan mücadelelerine sahne olacak İngiltere Boks Gecesi ile sürecek.

Gecenin ana maçında, bugüne kadar çıktığı 18 maçın tümünü kazanan eski Britanya ve Avrupa Şampiyonu İngiliz Gavin McDonnell ile kariyerindeki 28 maçta yenilgi yüzü görmeyen Meksikalı Rey Vargas WBC Süper Horoz Sıklet Dünya Şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek, namağlup iki boksörün bu mücadelesi nefesleri kesecek.

Kazandığı 18 maçın 12’sinde ringden puanla galip ayrılan McDonnell ile kariyerindeki 28 galibiyetin 22’sini nakavtla alan Vargas’ın 12 rauntluk mücadelesi aynı zamanda güç ve tekniğin savaşı olacak, büyük heyecanın yaşanacağı mücadelenin sonunda iki boksörden biri kariyerindeki ilk mağlubiyetini tadacak.

Gecenin bir diğer önemli mücadele ise 2012 Londra Olimpiyatları’nda 56 kiloda altın madalya kazandıktan sonra profesyonel boksa geçiş yapan İngiliz Luke Campbell WBC Hafif Sıklet Gümüş Kemerini korumak için Meksikalı Jairo Lopez ile karşı karşıya gelecek.

Profesyonel kariyerinde 16 maçta 15 galibiyeti ve 1 mağlubiyeti bulunan Campbell bu yıl çıkmayı hedeflediği Dünya Şampiyonluk maçı öncesi Lopez karşısında kritik bir sınav verecek. Üst üste aldığı galibiyetlerle boks otoritelerinin dikkatini çeken Jairo Lopez ise Campbell’ı kendi seyircisi önünde mağlup ederek iddiasını ortaya koymaya çalışacak.

İngiltere Boks Gecesi bu akşam saat 23.00’te canlı yayınla TV8,5’ta!

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 1
üye profil
Tepir 1 yıl önce
abii hollandadan selamlar harika sunuyorsun tesekkurler