TV8,5'ta boks şöleni

TV8, 5'ta boks şöleni
Yayınlanma Tarihi: 09.03.2017 13:14 | Değiştirme Tarihi: 09.03.2017 13:14

Cumartesi günü Almanya Boks Gecesi, Pazar günü ABD Boks Gecesi karşılaşmaları ile sporla iç içe bir hafta sonu TV8,5'ta...

Almanya Boks Gecesi 11 Mart Cumartesi 23.00’te Canlı Yayınla TV8,5’ta…

TV8,5 ekranlarında heyecan Almanya Boks Gecesi ile devam edecek. Gecenin ana maçında Ekvador asıllı Alman boksör Jack Culcay ile Amerikalı Demetrius Andrade WBA Süper Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek. Boks severlerin uzun zamandır heyecanla beklediği bu zorlu müsabakanın tüm heyecanı canlı yayınla TV8,5’ta yaşanacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Amatör kariyerinde boks dünyasının süper yıldızı Keith Thurman’ı iki kez yenmeyi başaran, profesyonel kariyerindeki 23 maçta 23 galibiyeti bulunan yenilgisiz boksör Andrade’nin Dünya Şampiyonluğu hedefiyle ringe çıkacağı maçta rakibi Culcay ise 24’üncü maçında 23’üncü galibiyetini alarak unvanını korumaya çalışacak.            

Almanya Boks Gecesi alt maçları kritik mücadelelere sahne olacak. Nefes kesecek karşılaşmaların tüm heyecanı yine canlı yayınla TV8,5’ta yaşanacak.

Almanya Boks Gecesi 11 Mart Cumartesi 23.00’te canlı yayınla TV8,5’ta!

Olimpiyat şampiyonu TV8,5'ta ringe çıkıyor
ABD Boks Gecesi 12 Mart Pazar 06.00’da Canlı Yayınla TV8,5’ta…

TV8,5’ta boks heyecanı şampiyonların mücadelesine sahne olacak ABD Boks Gecesi ile devam edecek.

Gecenin ana maçında IBF Federasyonunda Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk Kemerini Gennady Golovkin’e kaybeden David Lemieux, WBC Kıtalararası Orta Sıklet Şampiyonluk Maçında Curtis Stevens ile karşı karşıya gelecek. David Lemieux Dünya Şampiyonluk Maçına tekrar çıkabilmek için son maçlarda sergilediği etkili performanslarla adından sıkça söz ettiren Curtis Stevens engelini aşmaya çalışacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

Boks severler bu dev organizasyonda Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Kübalı boksör Yuriorkis Gamboa’yı da izleme fırsatı bulacak. İki ayrı sıklet ve üç ayrı federasyonda Dünya Şampiyonlukları bulunan Gamboa’nın bu heyecan dolu karşılaşmadaki rakibi ise Nikaragualı Rene Alvarado olacak.

ABD Boks Gecesi 12 Mart Pazar saat 06.00’da canlı yayınla TV8,5’ta!