Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Tuzlaspor'dan Hamit Altıntop iddialarına yanıt!

G.Saray Tuzlaspor'a 3-2 mağlup olurken kötü bir performans ortaya koyan Altıntop'un Tuzlaspor'un yönetim kurulu üyesi olduğu iddialarına kulüpten yanıt geldi.

29.12.2016 11:19

Tuzlaspor-Galatasaray maçının ardından Hamit Altıntop eleştirilerine İstanbul ekibinden açıklama geldi.

Galatasaray'ın, Ziraat Türkiye Kupası maçında TFF 2. Lig ekibi Tuzlaspor'a 3-2 mağlup olmasının ardından mücadelede forma giyen futbolcuların bazıları taraftarın eleştirisine maruz kaldı.

Sosyal medya üzerinden tepkisini gösteren sarı-kırmızlı taraflar, mücadelede kırmızı kart gören Chedjou ve Yasin gibi takımın tecrübeli isimlerindne biri olan Hamit Altıntop'a da yüklendi. 61 dakika görev yapan ve futbol olarak vasatı aşamayan Hamit için taraftarlar "Hamit-Tuzlaspor" ilişkisine dikkat çekip tepkilerini dile getirdiler.

Hamit Altınop'un Tuzlaspor yönetiminde yer aldığı yönünde yapılan eleştirilerin ardından İstanbul ekibi konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

"Bu akşam oynanan Tuzlaspor–Galatasaray karşılaşması sonrasında ortaya atılan asılsız iddialara cevabımızdır:

Milli futbolcumuz Hamit Altıntop’un kulübümüzle hicbir iliskisi ve alakası bulunmamaktadır. Biz Eski futbolcular olarak yeni bir yönetim modeli örneği sergileyecegimizi daha önce kamuoyu ile paylaşmistik. Yönetim Kurulumuzda Murat Erdoğan, Ömer Erdoğan, Ümit Davala, Cihan Haspolatli ve Yıldıray Baştürk dışında kimsenin yer almadığını hassasiyetle yinelemeyi bir borç biliriz."

Yorumlar | 0
üye profil