Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tuvalette skandal! 'Beni saçımdan tutup sürüklediler'

Tuvalette skandal! "Beni saçımdan tutup sürüklediler"

Beşiktaşlı genç voleybolcuların ikisi kız kardeş 4 kişiyi darp ettiği öne sürüldü. Darp edilen isimlerden Avukat Y.S. 4 oyuncudan davacı olduğunu açıkladı.

28.05.2015 15:48

Beşiktaşlı genç voleybolcuların ikisi kız kardeş 4 kişiyi darp ettiği öne sürüldü. Düzce Türsan Tesisleri’nin tuvaletinde, ‘Kapıyı sert kapattın’ ikazı yüzünden başlayan kavgada Z.S, E.A, T.E, ve Y.S. darp edildikleri iddiasıyla Beşiktaşlı oyuncular E.A, T.E, G.Z ve Y.T.’den şikayetçi oldu. Ankara’da yapılan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası Play-Off maçlarına katılan Beşiktaş Genç Kız Voleybol Takımı Nilüfer Belediyesi ve Karşıyaka’ya aynı skorla 3-1 yenildi. İstanbul’a dönerken Düzce’deki Türsan Tesisleri’nde mola verildi. Kapadokya’dan dönen ve yanı yerde mola veren 4 kız arkadaşla Beşiktaşlı oyuncular arasında tuvalette başlayan tartışma, kavgaya dönüştü. İddiaya göre Beşiktaşlı 4 oyuncu Z.S. ve ablası Y.S.’yi darp etti. Darp olayına Beşiktaş takım otobüsünün şoförü de katıldı. 

Saçlarından tutup sürüklediler

Darp edilen isimlerden Avukat Y.S. olayı Radyospor'a şöyle anlattı: "Kapadokya’dan turdan dönerken kız kardeşim F.S ve arkadaşım E.A ile tuvalete gittik. Kız kardeşim tuvaletten çıkarken kapı yüzüne çarptı. Bunun üzerine kız kardeşim kapıyı sert kapatan ve karakolda isminin T.E. olduğunu öğrendiğim şahsa, 'Biraz dikkatli olsana' dedi. Bir adım ilerledim arkamdan 'Seni buraya gömerim, görürsün' diye bağırdı. Sonra göğsünden itekledi. Ardından başka bir sporcu  tekme attı. Kardeşim yere yığıldı. Ben kardeşimi korumaya çalışırken bizden en az 10 yaş küçük bu sporcular beni saçımdan tutup yerde sürüklediler. Saçlarımı kopardılar. Her birimizin başında 2-3 sporcu vardı. Bizi yaklaşık 9-10 kişi darp etti. Ancak hakkaniyet gereği net olarak tespit ettiklerimizden şikayetçi olduk. ”

4 oyuncudan davacıyım

Y.S. olayın detaylarını şöyle anlatmaya devam etti: “Ardından diğer arkadaşlarımdan darp edildi. İçeriye takımın hocası ve şoförü geldi. Kızların antrenörü ‘Kızlar maç kaybetti. Moralleri bozuk. Bu olayı kapatalım’ dedi. Avukat olduğumuzu ifade edip buna müdahale ettik. Jandarmayı çağırdık. Bu arada olayı yatıştırmaya çalışan takım otobüsü şoförü de arkadaşlarımdan birini ittirdi.  Biz 4 oyuncudan şikayetçi olduk. Davacıyız. Voleybol Federasyonu’na da gerekli şikayetlerde bulunduk.” 

Yorumlar | 0
üye profil