Türkiye'ye gitme!

Türkiye'ye gitme!

İngilizler, Denayer’e, “İspanya ya da Portekiz’e git. Türkiye’de futboluna bir şey katamazsın” uyarısında bulundu. Oyuncunun kulübüne cevabı ise, “Burada kalamazsam gideceğim tek yer Galatasaray” oldu.

MANCHESTER City, futbolcusu Jason Denayer’e, “Türkiye’ye gitme” dedi... Galatasaray’ın 1 yıl daha kiralamak istediği Belçikalı stopere, İngiliz devi ilginç bir yönlendirmede bulundu...

Manchester City’nin yeni sezon kadrosunda düşünmediği Denayer’i, bu senede kadrosuna katmaya hazırlanan Galatasaray, beklemediği bir sorunla karşılaştı.

İngiliz devinde oynayamaması halinde sarı kırmızılılara, gitmek isteyen Denayer’e Manchester City ve hocaları Pep Guardiola, “Türkiye’ye gitme. İspanya ya da Portekiz’e git. Türkiye’de futboluna bir şey katamazsın. Tam tersi futbol seviyesi olarak geriye gidersin. Senin için en doğrusu İspanya ya da Portekiz’i tercih etmen olacaktır” dediler.

KOLLARI SIVADILAR
DENAYER ise bu konuyu Galatasaray yönetimine aktardı ve İngiliz kulübüne verdiği yanıtı da anlattı.

Belçikalı ise Manchester City’e, “Burada kalamazsam sarı kırmızılı formayı giymek istiyorum. Manchester City’de olmazsam gideceğim tek kulüp Galatasaray’dır” yanıtını verdiğini sarı kırmızılı idarecilere söyledi.

Galatasaray’ın elini güçlendiren ve transferi mümkün kılan ise, Jason Denayer’in kararlılığı oldu. Lassana Diarra’nın işini de önümüzdeki hafta bitirmesi halinde Galatasaray, Denayer’i kiralamak için resmi girişimlere başlayacak.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 21/08/2016 01:24:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin