Türkiye Moldova milli maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Türkiye Moldova milli maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?
Yayınlanma Tarihi: 25.03.2019 16:19 | Değiştirme Tarihi: 25.03.2019 16:19

Türkiye Moldova milli maçı bu akşam oldukça heyecan dolu bir mücadeleyi futbolseverlerin ekranlarına taşıyacak. Futbolseverler Türkiye Moldova milli maçının saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacağını merak ediyorlar. Peki, Türkiye Moldova milli maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

EURO 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu ikinci hafta maçında bu akşam Türkiye, kendi taraftarı önünde Moldova ile karşı karşıya gelecek. Eskişehir'de oynanacak kritik mücadelede, millilerimiz galibiyet için sahada olacak. Kritik maç öncesinde maçın canlı yayın bilgileri belli oldu. Peki, Türkiye Moldova milli maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

TÜRKİYE MOLDOVA MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu ikinci hafta maçında Türkiye, Yeni Eskişehir Stadyumu'nda bu akşam Moldova'yla karşı karşıya gelecek. Kritik mücadele saat 20.00'da TRT ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

BURAK YILMAZ: "İNŞALLAH İSTEDİĞİMİZ SONUCU ALIRIZ" 
Milli futbolcu Burak Yılmaz ise kendisini geçmişe göre daha tecrübeli ve iyi hissettiğini belirterek, milli takımın herkesin hayali ve bulunmak isteği bir yer olduğunu bildirdi. 

Moldova maçından umutlu olduklarını anlatan Yılmaz, şunları kaydetti: 

"İnşallah istediğimiz sonucu alırız. Milli takımımız için kadroya bakmaksızın her zaman umutlu olmak gerekiyor. Çok genç arkadaşlarımız var. Merih, Dorukhan ve Mert... Çok genç ve tecrübeli arkadaşlarımız var. Çok iyi bir ortam var. Basın mensuplarına bize destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Forvet hattında Cenk ile geçmişte de beraber oynadık. Santrfor olarak sahada benim gibi bir oyuncunun olması beni rahatlatıyor. Beni iyi anladığı hissediyorum. Hocamıza yardımcı olmak açısından Emre ağabeyin çok daha büyük payı var. Takımda çok güzel bir hava oldu. İnşallah böyle devam edip pazartesi akşamı da gereğini yaparız." 

Burak Yılmaz, milli takımdaki hedefleriyle alakalı soruya ise "Avrupa Şampiyonası gördüm. Önümüzde bir Avrupa Şampiyonası daha var. Kendimi iyi hissediyorum. Avrupa Şampiyonası'na giden kadroda olabilir miyim, bilmiyorum. Dışarıdan da olsa dualarım uzun vadede Avrupa Şampiyonası'na gidebilmektir." şeklinde cevap verdi.