Türkiye Güney Kore voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Türkiye Güney Kore voleybol maçı bu hafta oldukça heyecan dolu bir maçı sporseverlerin ekranlarına taşıyacak. 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda güçlü Rusya'yı 3-2'lik setlerle deviren millilerimiz çeyrek finale çıkma başarısı gösterdi. Güney Kore karşısında mutlak galibiyet parolasıyla sahaya çıkacak olan Türkiye, yarı final için tüm ruhunu ortaya koyacak. Peki, Türkiye Güney Kore voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Yayınlanma Tarihi: 03.08.2021 15:56
Değiştirme Tarihi: 03.08.2021 15:56
Türkiye Güney Kore voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

2020 Tokyo Olimpiyatları voleybol mücadeleleri çeyrek final maçında Türkiye Güney Kore karşılaşması izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Oynanan son maçta Rusya'yı müthiş bir performanla deviren Türkiye, yarı final için Güney Kore'ye yenmek zorunda. Kritik mücadelenin canlı yayın bilgileri açıklandı. Peki, Türkiye Güney Kore voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

TÜRKİYE-GÜNEY KORE VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?

B Grubu'nu 3. sırada bitiren milli takım, A Grubu'nu 3. sırada tamamlayan Güney Kore'yle eşleşti. Milli takımın çeyrek final mücadelesi 4 Ağustos Çarşamba günü TSİ 03.00'da başlayacak. Mücadele TRT Spor ekranından naklen ve şifresiz olarak yayınlanacak.

Ariake Arena'da grup maçlarının tamamlanmasının ardından çeyrek final eşleşmeleri belirlendi.

Gruplarını 2 ve 3. sırada bitiren takımlar kura çekimine girerken, 1 ve 4. sırada gruplarını tamamlayan ekipler ise çapraz eşleşmeyle birbirlerine rakip oldu.

Tamamı 4 Ağustos Çarşamba günü oynanacak çeyrek finallerde eşleşmeler ve TSİ maç programı şöyle:

03.00 Türkiye-Güney Kore

07.00 ABD-Dominik Cumhuriyeti

11.00 Sırbistan-İtalya

15.30 Brezilya-Rusya Olimpiyat Komitesi