Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Türk Telekom’la hem Konyaspor hem taraftar kazanacak

Türk Telekom’la hem Konyaspor hem taraftar kazanacak

Türk Telekom, Atiker Konyaspor Kulübü ile iş birliğine giderek taraftar kampanyalarını mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi. Gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Atiker Konyaspor taraftarları mobilde avantajlı tarifelerle konuşup, birbirinden cazip evde internet paketlerini kullanırken aynı zamanda takımlarına da kazandıracaklar.

14.11.2016 14:51

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, spor kulüpleriyle gerçekleştirdiği iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Taraftarlarının takımlarını saha dışında da desteklemesi amacıyla Atiker Konyaspor Kulübü’yle yapılan iş birliği kapsamında Türk Telekom taraftar hatlarını; mobilde KONYASPORCELL, evde internette ise KONYASPORNET isimleriyle hayata geçirdi.

Taraftar hatlarının mimarı olan Türk Telekom ile Atiker Konyaspor arasındaki iş birliği Atiker Konyaspor taraftarlarına ayrıcalıklı fırsatlar sunarken taraftarların takımlarını yeşil saha dışında da desteklemesine imkan verecek. Türk Telekom’un güçlü altyapısı ile hizmet verecek olan KONYASPORCELL ve KONYASPORNET tarifelerine geçen taraftarlar özel imza günlerine katılma, futbolcularla tanışma, antrenman ziyareti, hediye forma ve maç bileti kazanma gibi birçok ayrıcalıktan da yararlanabilecek. İşbirliği sayesinde bu yıl kombine bilet satışı 30 bini geçen Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden Atiker Konyaspor ise yeşil sahalar dışında da sürekli bir gelir akışı elde edecek.

Yorumlar | 0
üye profil