Transferler Galatasaray'a iyi geldi

Transferler Galatasaray'a iyi geldi

Galatasaray yönetimi, transferlerden beklediğini almaya başladı. Forma satışları istenilen düzeye çıkan sarı-kırmızılı ekipte yeni hedef taraftar sayısını artırmak.

Sarı kırmızılı yönetimde ise çıta 33 bin rakamı. Yönetim, takım daha da başarılı sonuçlar alınca bu sayının artacağına inanıyor. GS Store’da da satışlar beklenen seviyeye geldi ve yüzleri güldürdü. Özetle yeni oyuncular, takıma bereketiyle birlikte geldi.

Galatasaray’da peş peşe yapılan transfer hamleleri meyvesini verdi... Sarı kırmızılı kulüpte dibe vuran kombine satışları ise bir anda tavan yaptı...De Jong, Eren Derdiyok ve Sigthorsson başta olmak üzere şampiyonluğa aday bir kadro kurulması, Ağustos ayının başına göre satış rakamlarını 3’e katladı.Sarı kırmızılıların lige 2’de 2 yaparak başlaması da Galatasaray taraftarının kombinelere olan ilgisizliği ortadan kaldırmaya yetti. Temmuz ayında 3 bin 500, Ağustos ayı başında ise satılan kombine sayısı 5 bine ulaşmışken bu sayı 3 katını aştı.GS Store'a da yansıdıDün itibariyla Galatasaray’da satılan koltuk sayısı 17 bine yükseldi. Cimbom’un iddialı bir kadro kurması ile birlikte yönetimde hedefini artırdı. Dursun Özbek ve yönetimi taraftarlarının desteğini beklediklerini ifade edip kombinede hedefi 30 bin koltuk olarak belirledi. Şu ana kadar 20 milyon dolara yakın gelir elde eden Galatasaray’da, başarıya olan inancın yükselmesi GS Store mağazalarında Ağustos ayı sonunda ciroyu ikiye katladı. (Hürriyet)

Görüntülenme : 206 Yayınlanma Tarihi: 06/09/2016 09:12:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin