Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Transferi Advocaat yapacak...

Transferi Advocaat yapacak...

Fenerbahçe, transfer çalışmalarını tamamen Dick Advocaat'a bırakıyor. Deneyimli teknik adam gerekli gördüğü transferleri yapabilecek.

14.10.2016 10:58

Fenerbahçe yönetimi, ocak ayındaki transfer çalışmalarını Dick Advocaat'a bırakıyor. Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, ara transfer döneminde takıma ofansif bir orta saha oyuncusunun alınacağını söylemişti. Yönetim bu transferi tamamen Advocaat'a bıraktı. Alınan karara göre usta teknik adam, gerekli gördüğü transferleri yapacak.

Hollandalı teknik adamın ilk hedefi orta saha için ofansif bir oyuncu almak. Bu transferin dışında gerekli görülürse başka transfer  yapabilecek. Başarılı çalıştırıcı diğer bölgeler için kararını her öğrencisine forma şansı tanıdıktan sonra verecek.

Ara transfer dönemine kadar Van Persie 10 numara
Hollandalı teknik adam, ara transfer dönemine kadar olan dönemde Robin Van Persie'yi 10 numara pozisyonunda oynatmayı planlıyor. Ozan Tufan ve Lens'in yokluğunda nasıl bir kadro oluşturacağı merakla beklenen Advocaat'ın 11'i şekillenmeye başladı. Bu dönemde Advocaat'ın Aatıf'a da şans vermesi bekleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil