Transferde dev çalım! Beşiktaş'ın yıldızı Rosier G.Saray ile anlaştı

Transfer çalışmalarını sürdüren ve PSV Eindhoven maçı öncesi takımda bazı belirsizliklere son vermek isteyen Galatasaray, Valentin Rosier için Sporting Lizbon ile anlaşma sağladı.

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2021 11:28
Değiştirme Tarihi: 13.07.2021 11:28
Transferde dev çalım! Beşiktaş'ın yıldızı Rosier G.Saray ile anlaştı

Galatasaray, Beşiktaş'ın geçen sezon kiraladığı ve bu sezon da kadrosuna katmak istediği Valentin Rosier için, Sporting Lizbon ile 4,5 milyon euro bonservis bedeli konusunda anlaşma sağladı. Sarı kırmızılılar, Rosier ve menajeri ile görüşmelere başlayacak.

Sarı kırmızılılar, geçen sezon Beşiktaş'ın şampiyonluğunda pay sahiplerinden birisi olan sağ bek oyuncusu Valentin Rosier'i kadrosuna katmak için Sporting Lizbon ile anlaşma sağladı. Beşiktaş'ın Rosier transferi için pazarlık yaptığı Lizbon, Cim Bom'un teklifini kabul etti. Galatasaray yönetimi, Portekiz ekibiyle yaptığı görüşmeler sonucunda 4.5 milyon euroluk bonserviste el sıkıştılar. 

ROSIER, GALATASARAY'LA GÖRÜŞME YAPACAK

Kulübüyle anlaşma sağlayan yönetim, Rosier ve menajeriyle bir araya gelerek oyuncuyu ikna etmeye çalışacak. Beşiktaş'ta mutlu olduğu ve kulübüne de siyah beyazlı formayı yeniden giymek istediğini ileten Rosier'ın, Galatasaray'la yaptığı görüşme sonrasında kararını vermesi bekleniyor. (Fanatik)