'Transfer yapabiliriz'

"Transfer yapabiliriz"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu devre arasında kadroya takviye yapmak için bütçelerinin bulunduğunu ifade etti.

Spor Toto Süper Lig’de yeni sezona kötü bir başlangıç yapan Trabzonspor devre arasında özellikle hücum hattını güçlendirmenin planlarını yapıyor.

Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu talebe göre ara transferde kadroyu takviye edecek bütçelerinin olduğunu söyledi.

Bordo-mavili yönetici, “UEFA ile yaptığımız sözleşme, bize gelirlerimizin yüzde 60’ı kadar transfer hakkı tanıyor. Gelirlerimizi artırıyoruz. 61Cell ihalesinden 30 milyon liralık bir gelir sağladık. Bu daha önce gelirlerimizde yoktu. Loca satışları ve sponsorluk çalışmalarımız da devam ediyor. Gelirlerimiz yüzde 35-40 arttı. Giderlerimizde ise yüzde 20 civarında bir iyileştirme yaptık. Çok yüksek rakamlarla transferlerimiz olmayacak. Kimsenin kuşkusu olmasın. Transfer çalışmaları UEFA kriterleri gözetilerek yapılacak” dedi.

Önder Bülbüloğlu, dönüm noktası olarak gördükleri Akhisar maçında tribünleri dolu görmek istediklerini sözlerine ekledi.

Hazırlık sürüyor
Süper Lig’in 7. haftasında Akhisar’ı ağırlayacak olan Trabzonspor dün tek antrenman yaptı. Bordo-mavili futbolcuların, Teknik Direktör Ersun Yanal yönetimindeki idmanda ısınma programından sonra taktik ağırlıklı çift kale maç oynadığı aktarıldı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 14/10/2016 05:19:01

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin