Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Real Madrid gözünü kararttı! Rekor ücret...

İspanyol devi Real Madrid, Sergio Agüero ısrarı sürüyor. Real Madrid'in Arjantinli yıldız için transfer döneminde rekor transfer ücreti ödeyeceği iddia edildi.

18.04.2015 12:56

 İspanyol devi Real Madrid, Sergio Agüero ısrarı sürüyor. Real Madrid'in Arjantinli yıldız için transfer döneminde rekor transfer ücreti ödeyeceği iddia edildi.

Özellikle İspanyol basınında çıkan haberlerde Los Galacticos'un gelecek sezon Karim Benzema ve Javier Hernandez ile kesin olarak devam etmeme kararı aldığı belirtilirken bir numaralı adayın Arjantinli yıldız Sergio Agüero olduğu kaydedildi.

Uzun zamandır Sergio Agüero ile ilgilenen Real Madrid'in, bu transfere son noktayı koymaya verer verdiği ve yaz aylarında Manchester City'ye tam olarak 95 milyon euroluk teklifte bulunacağı belirtildi.

Real Madrid'in bu transferi bitirerek Neymar-Suarez-Messi üçlüsüne Ronaldo-Agüero-James üçlüsüyle karşılıklı vermeyi istediği de kaydedildi.

Bu transferde sorun olabilecek tek noktanın Manchester City, yönetiminin, adeta takımın herşeyi pozisyonundaki Sergio Agüero'yu kaybetmek istememesi olarak gösteriliyor. City yönetiminin takımla 2019 yazına kadar sözleşmesi bulunan Agüero'ya elinde tutmak için gerekirse sözleşmesinde değişikliğe gidebileceği yazıldı.

İspanyol basını ayrıca, Real Madrid'in bu transferden olumsuz bir sonuçla ayrılması ihtimaline karşılık listenin 2. sırasında Radamel Falcao'yu tuttuğunu belirtti. Manchester United'da kiralık olarak forma giyen Falcao'nun büyük ihtimalle İngiltere'den ayrılacağı belirtilirken Real Madrid'in Kolombiyalı yıldız için ise yaklaşık 45 milyon euroluk bir bütçe ayırabileceği kaydedildi.

Yorumlar | 0
üye profil