Halilhodzic: "Arkamdan konuşmaya devam edilirse..."

Bordo-Mavililerin görevine son verilen eski teknik direktörü Vahid Halilhodziç, arkasından konuşulduğunu iddia ederek sert ifadeler kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2014 09:46
Değiştirme Tarihi: 18.12.2014 11:11

Bordo-Mavililerin görevine son verilen eski teknik direktörü Vahid Halilhodzic sert konuştu."Eğer arkamdan konuşmaya devam ederlerse cevabım inanamayacakları kadar sert olur.

"Duyacaklarına bazı insanlar inanamayabilirler!"Trabzonspor'un görevine son verilen teknik direktörü Vahid Halilhodzic ayrılışının ardından Millet Gazetesi’ne konuştu. Boşnak teknik direktör başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Bugün TV’de Ceza Sahası programında kendisi aleyhine yaptığı açıklamaları duyduğunu belirtirken aba altından sopa gösterdi: “bir daha benimle ilgili konuşurlarsa çok ağır ve altından kalkamayacakları açıklamalar yaparım. Ben oraya bir söz üzerine geldim.Neler yapıldı neler yapılmadı ben biliyorum...” "O takımı ben kurdum"Dünya Kupası sonrası gelmesinin belki de bir hata olduğunu belirten Halilhodzic "Çok teklif vardı. Milan beni istiyordu. İbrahim'e söz verdiğim için Trabzon'a geldim. Belki de hataydı. Hemen transfere giriştik. Ama yetmedi. İstenen ve alınan futbolcular arasında fark vardı. Faturayı bana çıkartmak istiyorlar. Şunu unutmasınlar; o takımı ben kurdum. Elimde olan sınırlı imkanla transfer yaptım. 2 ayda şampiyon olunmaz. Bıraktığımda sadece 1 mağlubiyetimiz vardı" ifadelerini kullandı. "Sözler tutulmadı"Bir daha kendisi hakkında gerçek dışı demeç duymak istemediğini dile getiren Halilhodzic cevabının çok sert olacağını belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “Söz verdim geldim. 2 ay deli gibi çalıştım. Bana verilen sözler tutulmadı. Ne milli takımlar, ne kulüpleri reddettim. El sıkıştık. Ayrıldım. Ama eğer arkamdan konuşmaya devam ederlerse cevabın inanamayacakları kadar sert olur. Duyacaklarına bazı insanlar inanamayabilirler...” "Revizyona gidilmeli"Türkiye'den transfer etmek istediği birkaç futbolcu olduğunu belirten Halilhodzic, "Yarım yamalak futbolcularla şampiyonluk mücadelesi verilmez. Şampiyonluk isteniyorsa yönetim şeklinde revizyona gidilmeli. Sahada iyi dışarıda vasat, sahada vasat, dışarıda iyi bir yönetimle olmaz. Senkronize olmak total kaliteyi arttırmak gerek” dedi. Hacıosmanoğlu ne demişti?Trabzonspor'un Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Bugün TV'de yayınlanan Ceza Sahası programında, Vahid Halilhodzic için "hata" yorumunda bulunmuştu... Başkan, “Vahid Hoca, Karabük'ten Erkan Kaş'ı ve Başakşehir'den Mahmut'u isteyince gözümden düştü. Bu oyunculardan elimizde zaten var” sözleriyle Boşnak teknik adamı eleştirmişti.