Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Trabzonspor Sami Khedira yarışında önde

Trabzonspor Alman oyuncu Sami Khedira transferinde Trabzonspor'un diğer takımlardan önde olduğu gelen haberler arasında...

31.01.2015 09:39

İngiltere'nin Daily Star gazetesi, İspanya'nın Real Madrid takımının orta saha oyuncusu Sami Khedira'nın transfer yarışında Trabzonspor'un favori olduğunu yazdı. Arsenal, Chelsea, Liverpool ve Manchester United'ın, Sami Khedira'yı transfer etme yarışında şaşırtıcı bir gelişmeyle karşılaştığını belirten Daily Star gazetesi, Real Madrid'in Alman orta saha oyuncusunu transfer etmek isteyen Trabzonspor'un favori olduğunu belirtti. Sezon sonunda Real Madrid ile sözleşmesi bitecek olan Sami Khedira'nın bonservisinin elinde olacağına dikkat çeken gazete, Trabzonspor'un Alman milli futbolcuya çok iyi bir teklif yapacağını belirtti. Trabzonspor ve Premier Lig kulüplerinin transfer etmek için yarıştığı Alman futbolcunun, pazartesi gününe kadar anlaşma yapabileceği de dile getirildi. 

3 yılda 13,5 milyon EuroGeleceğin takımını kurmak için transferde büyük hamleler yapan Trabzonspor, sürpriz bir hamle daha gerçekleştirdi. Fırtına, Real Madrid'le sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Sami Khedira için İspanyol devi ile temasa geçti. Real Madrid'in, kontratını uzatmayı düşünmediği 27 yaşındaki ön liberoyu 2 milyon Euro karşılığında Trabzonspor'a satmayı kabul ettiği İspanya basınında gündem oluşturdu. Trabzonspor'un Khedira'ya ise yılda 3 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşme önerdiği, 4 milyon Euro da imza parası ödemeye hazır olduğu ileri sürüldü. Khedira henüz yanıt vermedi.
Yorumlar | 0
üye profil