Avni Aker'de şok protesto!

Avni Aker'de şok protesto!
Yayınlanma Tarihi: 27.02.2016 19:40 | Değiştirme Tarihi: 27.02.2016 20:11

Trabzonspor - Osmanlıspor maçının başlama düdüğünden sonra Bordo Mavili futbolcular Galatasaray mücadelesinde yaşananları protesto etti.

Spor Toto Süper Lig'de bugün oynanan Trabzonspor - Osmanlıspor maçının başında Trabzonsporlu futbolcular protestoda bulundu.Hakemin başlama düdüğünün ardından Osmanlısporsantra vuruşunu yaparken, Trabzonsporlu futbolcular 30 saniye boyunca hareketsiz durarak protesto gösterisinde bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu sırada tribünlerdeki taraftarlar da alkışlayarak, protestoya eşlik etti. Osmanlısporlu futbolcular ise protesto süresince aralarında paslaştı.Protestonun ardından taraftarlar 'Salih Dursun' tezahüratları yaptı.

Galatasaray maçında neler olmuştu?

Süper Lig'in 22. haftasında Galatasaray deplasmanına konuk olan Trabzonspor, hakem Deniz Ateş Bitnel'in maç içerisinde verdiği kararlar ile çılgına dönmüş ve Salih Dursun düşen kırmızı kartı yerden alarak hakeme kart göstermişti.Mücadele sonrası Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da basın toplantısında sert ifadelerde bulunup protestolarının devam edeceğinin sinyalini vermişti.