Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Erkan Zengin KAP'a bildirildi! Ama...

Trabzonspor, Erkan Zengin'in transferi için görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

13.01.2015 18:10

Trabzonspor'dan KAP'a  yapılan açıklama şöyle;"Profesyonel futbolcu Erkan Zengin'in, kulübümüze transferi konusunda, Eskişehir Spor Kulübü ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır."

Bonservisi belli oldu

TrabzonsporErkan Zengin'e ödenecek olan bonservis bedelini KAP'a bildirdi. İşte o açıklama;"Profesyonel futbolcu Erkan Zengin'in, kulübümüze transferi konusunda Eskişehir Spor Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre,  Eskişehir Spor Kulübü'ne, sözleşme fesih bedeli olarak 2.250.000.-EUR ödenecektir."Erkan Zengin, bu gelişme sonrasında NTV Spor'a yaptığı açıklamada "Hiç görüşmedim, fikrim değişmedi" dedi.

"Nereye bildirirlerse bildirsinler F.Bahçe hariç hiçbir takımda oynamam"

Daha önce bir televizyon programında, Türkiye’de Fenerbahçe hariç başka bir takımda asla forma giymeyeceğini dile getiren Erkan Zengin, kararının arkasında olduğunu ifade etti.Öte yandan konuyla ilgili AMK Spor'a da konuşan Erkan Zengin, “Nereye bildirirlerse bildirsinler. Türkiye’de Fenerbahçe hariç başka hiçbir takımda oynamayacağım. Buna Trabzonspor da dahil” ifadelerini kullandı.Erkan Zengin’in bu sözlerine Trabzonspor cephesinden nasıl bir yanıt geleceği şimdiden merak konusu oldu. 
Yorumlar | 0
üye profil