Trabzonspor'da forma giyen Uğurcan Çakır'a flaş teklif! 15 milyon Euro...

Trabzonspor'da forma giyen başarılı kaleci Uğurcan Çakır'a, Fransa'nın Rennes takımında flaş bir teklif yapıldı. Kalecileri Mendy'i Chelsea'ye satmak üzere olan Rennes, Uğurcan Çakır için Trabzonspor'a 15 milyon Euroluk teklif sundu.

Yayınlanma Tarihi: 22.09.2020 14:08
Değiştirme Tarihi: 22.09.2020 14:08
Trabzonspor'da forma giyen Uğurcan Çakır'a flaş teklif! 15 milyon Euro...

Süper Lig'in yıldızlaşan kalecileri arasında yer alan Uğurcan Çakır'a Fransa'dan flaş bir teklif geldi. Kalecileri Mendy'yi Chelsea'ye satmak üzere olan Rennes takımı, Uğurcan Çakır için harekete geçti ve teklifte bulundu.

İngiliz devi Chelsea, Rennes’in file bekçisi Edouard Mendy’nin transferinde son aşamaya geldi.

Ada basınına göre taraflar bonuslar dahil 30 milyon Euro’luk bir rakama anlaşacak. Bu gelişmenin üzerine Fransız ekibi hemen kaleci arayışlarına geçerken, Trabzonspor’un başarılı eldiveni Uğurcan Çakır için kapıyı çaldılar. Daha önce menajerler vasıtasıyla nabız yoklayan Rennes, 12+3 milyon Euro’luk resmi bir teklif sundu.

Ayrıca sonraki satıştan pay da önerildi. Trabzonspor Yönetimi’nin beklentisi ise 25 milyon Euro. Ancak sonraki satıştan pay oranı yüzde 20 seviyelerine çekilirse, bonservis fiyatı 20 milyon Euro civarına inebilir. Karadeniz ekibi, Rennes Kulübü’nün teklifi yükseltmesini bekliyor.