Trabzonspor'da 3 imza birden! Tören düzenlendi

Trabzonspor'da Anastasios Bakasetas, Berat Özdemir ve Yunus Mallı için imza töreni düzenlendi.

Yayınlanma Tarihi: 12.02.2021 14:58
Değiştirme Tarihi: 12.02.2021 14:58
Trabzonspor'da 3 imza birden! Tören düzenlendi

Trabzonspor'da Bakasetas, Berat Özdemir ve Yunus Mallı için imza töreni gerçekleştirildi. Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun imza töreninde yaptığı açıklamalar şöyle: 

"Gençlerbirliği'ne teşekkür ediyoruz. Berat bir duruş sergiledi. Trabzonspor'da oynama isteğini dile getirdi. Bu da transferini oldukça kolaylaştırdı. Yunus Mallı, hocamızın istediği bir oyuncuydu. Hocamızın çok yakından tanıdığı bir isim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok önemli bir paradan fedakârlık etti. Neredeyse 3'te 1 rakamına Trabzonspor'a gelmeyi kabul etti.

"3 ATLET TRANSFER ETTİK"

Biz 3 futbolcu almadık. Futbol bir kabiliyet oyunu. Ama iyi bir oyuncu olmak için daha fazlasına ihtiyacınız var. Çok karakterli, ahlaklı, spor etiği ile yoğrulmuş 3 atlet transfer ettik.

TEŞEKKÜR ETTİ 

Anastasios Bakasetas ilginç bir transfer oldu. Trabzonspor'da oynamak istemesi, bu transferin gerçekleşmesinde büyük etken. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna da teşekkür ederim. Bakasetas sağlam karakter, hiç yabancılık çekmedi. Biz Trabzonspor'a zeki, çevik ve ahlaklı Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi isimler almak istiyoruz. Üzerinde taşıdığı formanın kutsaliyetini taşıyan futbolculara özen gösteriyoruz. Çok büyük para verdim, doğrusunu söylemek gerekirse biraz canım yandı ama gözüm hiç arkada değil" şeklinde konuştu.