Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Trabzonspor Castillo transferini bitiriyor

Trabzonspor Castillo transferini bitiriyor

Trabzonspor, transfer listesinde ilk sırada olan Castillo için gün sayıyor.

26.06.2016 10:49

Transfer listesinde ilk sıralarda yer alan Kolombiyalı forvet Castillo ile yapılan görüşmelerde olumlu mesafe kat edildi.

Trabzonspor'da ilk transfer bitmek üzere... Bordo- Mavililer, ABD Futbol Ligi'nde Dallas formasını giyen Fabian Castillo ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Oyuncunun Trabzonspor hakkında araştırmalar yaptığı ve sadece ailesi ile son bir değerlendirme yapmak için süre istediği öğrenildi. Kolombiyalı'nın bonservisi ise 1.2 milyon Euro. İki kanadın yanısıra forvette de oynayabilen Castillo'nun Trabzonspor'a transferi ülke basınında geniş yer buldu. 24 yaşındaki futbolcunun Trabzonsor'da'de vitrine çıkabileceğine işaret eden haberlerde, Castillo'nun Türkiye'ye gitmek için sabırsızlandığı vurgulandı.

Lens'in 20'lik stoperi Gbamin de listede
Trabzonspor, Fransa'da yaptığı detaylı araştırmalar sonucunda Lens takımında forma giyen 1995 doğumlu stoper Jean-Philippe Gbamin'i de gündemine aldı. Geçtiğimiz sezon 2. Lig'de 26 maçta oynayan ve Frans U21 Takımı'nın da formasını giyen Gbamin'in scout ekibi tarafından tespit edildiği öğrenildi. Stoperin yanısıra ön libero ve sağ bekte de oynayabilen Gbamin'in bonservisi ise 2.5 milyon Euro... Trabzonsporlu yöneticiler, "Genç yetenekleri de araştırıyoruz ve Gbamin de bu isimler arasında ön sırada. Almak istiyoruz" dediler...

Yorumlar | 0
üye profil