Trabzonspor'dan iki flaş transfer

Trabzonspor'dan iki flaş transfer

Trabzonspor, Benfica'dan Oscar Cardozo ve Karabükspor'dan İshak Doğan'ın transferi konusunda görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Bordo-Mavili ekip, Benfica'dan Oscar Cardozo ve Karabükspor'dan İshak Doğan'ın transferi konusunda görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Fener istemişti Trabzon kaptıTrabzonspor, Benfica'nın Paraguaylı golcüsü Oscar Cardozo için görüşmelere başladığını borsaya bildirdi. Cardozo, geçtiğimiz sezonun başında hem Fenerbahçe, hem de Trabzonspor için gündeme gelmiş, fakat Benfica'da kalmıştı. İshak Doğan da bittiAyrıca Bordo-mavili kulüp, Karabüksporlu İshak Doğan ve bonservisi elinde olan Fatih Atik'le de görüşmelere başlandığını açıkladı. İşte Trabzonspor'dan yapılan açıklamaTrabzonspor Kulübü tarafından, KAP'a yapılan açıklamada, Benfica ile Oscar Rene Cardozo'nun transferi konusunda görüşmelere başlandığı belirtildi. Açıklamada, İshak Doğan'ın Trabzonspor'a transferi konusunda Kardemir Karabükspor ve futbolcu ile serbest statüdeki profesyonel futbolcu Fatih Atik'in transferi konusunda ise Atik ile görüşmelere başlandığı kaydedildi.
Görüntülenme : 536 Güncelleme Tarihi: 02/08/2014 14:05:14
Yayınlanma Tarihi: 02/08/2014 13:44:18

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin