Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Trabzonspor bombayı patlattı! Özel uçakla geldi...

Trabzonspor bombayı patlattı! Özel uçakla geldi...

Transfer sezonunun ilk bombası Trabzonspor'dan...

01.06.2015 01:56

Trabzonspor transfer sezonunu yine büyük bir bombayla açtı... Sezonun bitmesinin ardından kolları sıvayan Bordo-Mavililer, Mbia'yı menajeriyle birlikte özel uçakla Trabzon’a getirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Ligi kupasını kaldırdığı kulübüyle sözleşmesi biten ve gelen teklifleri değerlendirmeye başlayan futbolcunun 3 yıllık imza atacağı öğrenildi.

‘Çok önemli transfer’

Sevilla'nın 29 yaşındaki yıldızı Mbia'yı  Trabzon’a getiren Trabzonspor'da yeni sportif direktör Süleyman Hurma, çok önemli bir oyuncu transfer ettiklerini ve Mbia’nın Bordo-Mavililer’e şampiyonluk hedefi doğrultusunda büyük bir katkı yapabileceğini söyledi. Bugün Akyazı Projesi’ni de gezecek olan dünyaca ünlü yıldız ardından Trabzon’dan ayrılacak ve kamptarihine kadar tatiline devam edecek.

Yıllık 2.5 milyon Euro

Kariyerinde daha önce Marsilya ve QPR’da forma giyen Mbia, asıl mevkisi ön libero olmasına rağmen stoperde de görev yapan tam bir joker oyuncu. Ersun Yanal’ın sisteminde çok önemli bir yeri bulunan Kamerunlu’ya bonservisi olmadığı için bir imza parasının ödeneceği, ayrıca yıllık 2.5 milyon Euro garanti içeren bir mukavelenin sunulacağı öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil