Tottenham'ın yıldız futbolcusu Eric Dier çılgına döndü! Tribüne daldı, taraftarla kavga etti...

İngiltere FA Cup 5. tur mücadelesinde Tottenham ile Norwich City karşı karşıya geldi. Normal süresi 1-1 biten mücadeleyi penaltı atışlarıyla Norwich City kazandı ancak geceye damga vuran Tottenham'ın yıldız oyuncusu Eric Dier'di.

Yayınlanma Tarihi: 05.03.2020 11:00
Değiştirme Tarihi: 05.03.2020 11:00
Tottenham'ın yıldız futbolcusu Eric Dier çılgına döndü! Tribüne daldı, taraftarla kavga etti...

Tottenham'ın İngiliz defansif orta saha oyuncusu Eric Dier, Norwich'e penaltılar sonucu elendikleri Federasyon Kupası maçının ardından tribünlere girdi.

26 yaşındaki Tottenham oyuncusu maç sonunda, tribünlerle sözlü atışmaya girdi. Dier, bunun üzerine tribünlere tırmanarak o taraftarla kavga etmeye başladı. Hangi sözlerin sarf edildiği bilinmemekle birlikte Eric Dier'ın, "O benim kardeşim" sözleri yayına yansıdı.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ YATIŞTIRDI

Mourinho'ya göre tribünden bir kişi Eric Dier'a olumsuz sözler söyledi. O kişinin yanında olan Eric Dier'ın kardeşi bu sözlere karşı çıktı ve aralarında kavga başladı. Kardeşinin kavgaya karıştığını gören Eric Dier, tribünlere çıktı.

Daha sonra araya giren güvenlik görevlileri olayı yatıştırdı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"KULÜP, ERIC DIER'A CEZA VERMEMELİ"

Maç sonu basın toplantısında konuşan Jose Mourinho, "Maç gayet iyi ve güzeldi. Ancak, Eric Dier'ın yaptığı oyun içerisinde değildi. Eric, bir profesyonelin yapmaması gereken şeyi yaptı. Ancak, eğer ailenizden birine saldırıldığını görüyorsanız sakin olamazsınız. Eric'in erkek kardeşi de oradaymış. Tribündeki o kişi Eric Dier'a kötü sözler kullanınca aralarında kavga çıkmış. Eric Dier da olaya dahil olmuş. Kulüp Eric Dier'a ceza verecek olursa buna karşı çıkarım. Ancak, yine de yaptığı yanlıştı." ifadelerini kullandı.

Etiketler: tottenham - eric dier - kavga - tribün