Tolgay Arslan'dan transfer itirafı

Tolgay Arslan'dan transfer itirafı
Yayınlanma Tarihi: 31.03.2019 18:42 | Değiştirme Tarihi: 31.03.2019 18:42

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan ve devre arası F.Bahçe’ye geçen Tolgay Arslan “Teklifler vardı ancak F.Bahçe benim hayalimdi” dedi.

Fenerbahçe'yi aile olarak Beşiktaş'tan daha samimi bulduklarını dile getiren Tolgay Arslan, "Çalıştığım en iyi teknik direktör Ersun Yanal, Eski takımımda eşim 4 senede 4 maça gelmişti. Burada her maça gelmek istiyor. Fenerbahçe formasıyla sahaya çıktığım her maçta da tribündeydi. Bu değişiklik eve de yansıdı. Artık evde herkes daha mutlu. Fenerbahçe bize daha samimi geliyor" dedi.

Haber Global'e konuşan Tolgay'ın açıklamaları şu şekilde:
“Çok zor günler geçirdim. Son güne kadar bekledim ve sabırlı davrandım. Sıkıntılı zamanlar yaşadım ama dik durdum ve kararımdan vazgeçmedi.

Fenerbahçe benim hayalimdi. Son günde de olsa Fenerbahçe formasına kavuştum.”

"YA FENERBAHÇE OLUR YA DA BEŞİKTAŞ'TA KADRO DIŞI KALIRIM"

“Açıkçası sadece Fenerbahçe'yi düşünmüştüm. Başka takımlardan da teklifler aldım. Fakat kadro dışı kaldığım ilk günden beri kafamda Fenerbahçe'ye gelmek vardı. Transfer döneminin son gününe kadar menajerime de bunları söyledim. Başka takımlarla bana geliyordu ama ben hiçbirini istemedim. "Ya Fenerbahçe olur ya da Beşiktaş'ta kadro dışı kalmaya devam ederim" dedim. Çünkü burada bana verilen bir söz vardı. Benim de onlara verdiğim bir söz vardı. Ben de bu sözü tuttum.”

"TEKLİFLER VARDI AMA SADECE FENERBAHÇE'Yİ İSTEDİM"

“Transfer sürecimde başkanlarla bir görüşmem olmadı. Sadece menajerimle irtibat halindeydim. Görüşmeleri o yürütüyor ve ardından bana bilgi veriyordu. Tek amacım içinde bulunduğum durumun bir an önce çözüme kavuşmasıydı. Hem Beşiktaş'a hem de Fenerbahçe hangi kulüpte oynamak istediğimi birçok kez ifade ettim. Gördüğünüz gibi bugün de gelmeyi çok istediğim Fenerbahçe bayrağı altındayım.”

"BEŞİKTAŞ'I UNUTTUM"

Doğrusunu söylemek gerekirse Beşiktaş'ı unuttum. Çok zor bir dönemden geçtim. O dönem birçok şey yaşandı ama ben geçmişin üstünü kapattım ve Fenerbahçe'ye geldim. Fenerbahçe olduğum her anın keyfini çıkarıyorum. Geçmişi artık çok fazla konuşmak istemiyorum. Burada o kadar mutluyum ki geçmişi çok çabuk unuttum.