Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Tolgay Arslan iddialara cevap verdi

Tolgay Arslan'ın durumuna açıklık getiren menajeri Di Frisco, oyuncunun Beşiktaş'ta ödemelerle ilgili sıkıntısı olup olmadığı konusunu da netleştirdi.

21.05.2015 12:55

Beşiktaş'ta gösterdiği performansla takdir toplayan Tolgay Arslan'ın takımdaki geleceği belli oldu. Hamburg'dan transfer olduğu siyah-beyazlılarda son dönemin en çok öne çıkan isimlerinden olan ve hakkında bazı büyük kulüplerin peşinde olduğu yönünde iddialar ortaya atılan 24 yaşındaki futbolcunun menajeri Francesco Di Frisco, Skorer'e yaptığı açıklamada Tolgay'ın durumuna açıklık getirdi.

Di Frisco, "Tolgay ile ilgilenen kulüpler olmasına karşın başka bir takıma transfer olmayacak. Beşiktaş'ı seviyor ve burada son derece mutlu. Gelecek yıl siyah-beyazlı forma ile yeni stadında şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor" dedi.

Siyah-beyazlı kulüpteki ödeme konusuna da açıklık getiren Di Frisco, Tolgay'ın ödemelerinde aksaklık olmadığı, Beşiktaş'ın oyuncunun maaşını zamanında ödediği bilgisini paylaşarak "Daha çok paralar kazanabileceği bir kulübe gitmek gibi bir düşüncesi de yok. Beşiktaş taraftarı gibi taraftarı başka yerde bulamayacağını düşünüyor" değerlendirmesini yaptı.   

Tolgay'dan açıklama

Beşiktaşlı yıldız Tolgay Arslan, transfer için Fenerbahçe ile görüştüğü iddialarını yalanladı. 

Siyah-beyazlı futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün bazı internet sitelerinde eski bir Beşiktaş yöneticisinin benim hakkımda iddialar ortaya attığını gördüm. Şunu belirtmek isterim ki Fenerbahçe kulübü yetkilileri ile kesinlikle herhangi bir görüşmem olmamıştır. Daha önce de belirttiğim gibi Beşiktaş'ta mutluyum ve kariyerime kulübümde devam etmek, siyah-beyazlı formayla kupalar kazanmak istiyorum. Benzer haberleri 2. kez yalanlıyorum. Lütfen hakkımda çıkan bu tarzda haberlere itibar etmeyin" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil