TFF'ye başvurup sözleşmesini fesheden Oğulcan Çağlayan İstanbul'a geliyor

Çaykur Rizespor'un, opsiyon kullanarak sözleşmesini 1 yıl daha uzattığı Oğulcan Çağlayan, TFF'ye başvuruda bulunarak sözleşmesini feshetmişti. Genç futbolcu, takım arkadaşlarıyla vedalaştı ve İstanbul'a doğru yola çıktı. Oğulcan Çağlayan bu akşam İstanbul'da olacak. 

Yayınlanma Tarihi: 27.06.2020 16:31
Değiştirme Tarihi: 27.06.2020 16:31
TFF'ye başvurup sözleşmesini fesheden Oğulcan Çağlayan İstanbul'a geliyor

Çaykur Rizespor, sözleşmede yer alan opsiyonu kullanarak, genç futbolcusu Oğulcan Çağlayan'ı Çaykur Rizespor'da tutacak sözleşmeyi 2021 yılına kadar uzatmıştı. Adı Galatasaray ve Fenerbahçe ile anılan Oğulcan Çağlayan ise bu gelişme üzerine, Çaykur Rizespor ile olan sözleşmesini, TFF'ye başvurarak feshetmişti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hasan Kartal, "Biz sözleşmesindeki madde nedeniyle 1 yıllık opsiyonu kullanmak zorundaydık ama futbolcumuz kabul etmedi. Oğulcan Çağlayan'ın bu hamlesinden sonra son kararı TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu verecek" açıklamasında bulunmuştu.

Fanatik'te yer alan habere göre, Çaykur Rizespor ile olan sözleşmesini fesheden Oğulcan Çağlayan, takım arkadaşlarıyla vedalaştı ve İstanbul'a doğru yola çıktı. 24 yaşındaki genç yıldız, Rİze formasıyla bu sezon 4 gole katkıda bulundu.