TFF'den son dakika harcama limitleri açıklaması! Fenerbahçe'nin itirazı reddedildi...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Kulübü'nün Takım Harcama Limitleri'ne ilişkin itirazını reddetti.

Yayınlanma Tarihi: 13.08.2020 21:32
Değiştirme Tarihi: 13.08.2020 21:42
TFF'den son dakika harcama limitleri açıklaması! Fenerbahçe'nin itirazı reddedildi...

TFF'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun Takım Harcama Limitlerine İlişkin kararına itirazının reddine, oybirliği ile reddedildiği belirtildi.

TFF'nin internet sitesinde yer alan açıklamada, Fenerbahçe Kulübünün, Kulüp Lisans Kurulunun 4 Ağustos'ta ilan ettiği takım harcama limitlerine ilişkin kararına itirazının, Tahkim Kurulu tarafından incelendiği belirtildi. Yapılan müzakere neticesinde, Fenerbahçe Kulübünün, Kulüp Lisans Kurulunun harcama limitlerine ilişkin kararına itirazının oy birliği ile reddedildiği kaydedildi.

Öte yandan TFF'nin açıklamasında Galatasaray Kulübü'nün başkan Mustafa Cengiz ve Trabzonspor Kulübü'nün de başkan Ahmet Ağaoğlu adına TFF Etik Kurulu'nun verdiği kararlar için yaptığı itirazların da reddedildiği ve kararların onandığı belirtildi.

TFF Tahkim Kurulu, Hes Kablo Kayseri Spor Kulübü mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle kulübe verilen cezayı da onadı.