TFF Başkanvekili Ali Düşmez'den seyircili maç açıklaması!

Bu seneyi bitirmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Düşmez, "Maçlar seyircili olsa çok daha fazla keyif alırdık. İnşallah yeni sezonda seyircili maçlar ümit ediyoruz" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 30.07.2020 12:11
Değiştirme Tarihi: 30.07.2020 12:53
TFF Başkanvekili Ali Düşmez'den seyircili maç açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Düşmez, gelecek sezon planlamasıyla ilgili açıklamalar yaptı. Seyircisiz maçların tatsız geçtiğini anlatan Ali Düşmez, "Bu oyun seyircili güzel ve kovid pandemisi elverirse seyircili oynatmak istiyoruz. Seyircisiz maç olunca ortamı eli ayağı olmayan bir insan gibi görüyorum. Şartlar inşallah elverir de biz de seyircili seyrederiz" dedi. 

DAHA ÇOK MAÇ OYNANACAK

Gelecek sezon daha fazla takımla daha çok maç oynanacağını belirten Ali Düşmez, "Göreceli olarak 4 takımın düşecek gibi planlama yaptık ama bunu maç planlama ekibi yapacak. Fazla takımla ve hafta içi oynayacağız" diye konuştu.  

TEBRİK ETTİ 

Türkiye Kupasını kazanan Trabzonspor'u tebrik eden Düşmez, "Bu seneyi bitirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Maçlar seyircili olsa çok daha fazla keyif alırdık. İnşallah yeni sezonda seyircili çok daha maçlar ümit ediyoruz. Kupayı kazanan Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Final oynayan Alanyasporu da tebrik ediyorum. Bu gece özlemimizi giderdik" açıklamasını yaptı.  (DHA) 

İlgili Sayfalar: Spor