Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Telles: 'Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak...'

Telles: "Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak..."

Süper Lig'i şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'ın Brezilyalı sol beki Alex Telles, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu.

26.05.2015 20:28

Süper Lig'i şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'ınBrezilyalı sol beki Alex Telles, ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk duygusunun çok özel olduğunun altını çizen Telles, "Türkiye'ye geldiğimde taraftarlar ve kulüp beni oldukça iyi karşıladı. Sahada ne olursa olsun hep güzel tepkiler aldım. Bugün de şampiyon olduk. Hem de ligde nefes nefese geçen yarış sonrası ezeli rakiplerimizin önünde şampiyon olduk. Kulübümüz ve taraftarımız bunu sonuna kadar hak etti." sözlerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak...
Gelecek sezon yeniden Şampiyonlar Ligi gibi büyük bir arenada yarışacaklarının hatırlatılması üzerine konuşan Telles, "Şampiyonlar Ligi bir profesyonel oyuncunun sürekli hayalini kurduğu bir sahne. Galatasaray'a geldiğimden bu yana iki kulvarda mücadele ettik. Bu şampiyonluk bizi yeniden Şampiyonlar Ligi'ne taşıyacak. Devler Ligi kupası kulübün bir hayali. Biz de bu hayali gerçekleştirerek Avrupa'yı fethetmek istiyoruz." diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil