Teknik ekipten Mehmet Topal sürprizi!

Teknik ekipten Mehmet Topal sürprizi!

Fenerbahçe'de yeni teknik kadro çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni sezonda mücadele edecek olan kadro için teknik ekibin raporu tamamlandı.

Advocaat'ın analiz ekibi raporunda Alper'i 10, Topal'ı 8 numaraya yazdı. Mehmet Topal'ın ofansif yönde kullanılması gerektiğinin altı çizildi...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, bir hafta Hollanda'da analiz ekibi ile kampa girerken, ilginç bir rapor ortaya çıktı.  Oyuncuların eski maç kasetlerini izleyen Hollandalı teknik direktöre profesyonel bir ekip destek raporları verdi. Milli aradan sonra yeni sistemi deneyecek olan Dick Advocaat, bu raporlar üzerine yeni hamleler yapacak. Rapordan çıkan en ilginç isim ise Mehmet Topal'ın daha çok hücuma dönük kullanılması...

İşte o raporun detayları... 

Alper Potuk kanat değil ofansif orta saha oynar. Dripling yönü ve adam eksiltme özelliği fark katar. M.Topal, çift yönlü orta saha oynar. Geçen sezon stoperde denenmiş olabilir ama onun ofansif özellikleri ve oyun kurma yönü iyi. Daha ofansif kullanmalıyız.  

Takımda bol sayıda kanat var. O nedenle Aatif da orta sahada oynatılmalı... Forvette en hazır isim Emenike. Emenike öncelikli tercih olmalı. Fizik güç ve hız açısından Sow ve RvP'den daha iyi.  (Akşam)   

Görüntülenme : 313 Güncelleme Tarihi: 06/09/2016 12:05:24
Yayınlanma Tarihi: 06/09/2016 11:09:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin