Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Tek sorun gidecekler'

"Tek sorun gidecekler"

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Gençağa Meriç, ne yaşanırsa yaşansın istedikleri takımı kuracaklarını söyledi.

21.07.2016 04:47

Çalışmaların aralıksız olarak sürdüğünü belirten Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç, hafta sonuna kadar 2-3 ismi açıklayacaklarını ifade etti. Gelecek isimlerde sorun yaşamadıklarının altını çizen Meriç, “Tek sıkıntımız elimizdekileri gönderememiz” dedi.
Taraftara yeni sezonda daha iyi bir takım izletmek isteyen ve çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Trabzonspor’da Genel Sekreter Gençağa Meriç, transferde son aşamaya geldiklerini belirtirken taraftarlarına müjde verdi, “Bu hafta içinde 2-3 transferi sonuçlandırmak istiyoruz” dedi.

Ülkemizde yaşanan olayların çalışmaları etkilediğini belirten Meriç, “Ülkemizde üzüntü verici olaylar yaşandı. Bu yaşananlardan sonra bitti gözüyle baktığımız oyuncular geri adım attı. Ama ne olursa olsun istediğimiz kadroyu kuracağız. Yeni isimleri Macaristan kampına yetiştirmeye çalışacağız. Taraftarımız merak etmesin. Hafta sonuna kadar onları da memnun edecek gelişmeler yaşanacak” diye konuştu.

Son 2 gündür yaptıkları görüşmelerde önemli yol aldıklarını ifade eden Gençağa Meriç konuşmasına şöyle devam etti: “Başkanımız da ciddi bir çalışma yaptı. Listedekiler olmasa da daha fazla zaman kaybetmeyeceğiz. Alternatif listemizde de iyi isimler var. Hatta teknik direktörümüz Ersun Yanal, bazen seçim yapmakta ikilemde kalıyor.”

En büyük sorunu gönderilecek oyuncularda yaşadıklarına dikkat çeken Meriç, “Elimizdeki maliyetli yabancı oyunculara henüz resmi teklif yok. Bizi arayıp soranlar oluyor ama resmiyete dökülmüyor. Erkan Zengin, Eskişehirspor’la görüşüyor ama bizim bonservissiz gönderme şansımız yok. Alınacak transferlerde sorun görmüyorum. En büyük sorun gönderileceklerde” ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil