Tarık Çamdal'dan Galatasaray'a şok yanıt!

Tarık Çamdal'dan Galatasaray'a şok yanıt!
Yayınlanma Tarihi: 13.01.2019 15:06 | Değiştirme Tarihi: 13.01.2019 15:06

2014 yılında 4 milyon 750 bin Euro karşılığında Eskişehirspor'dan Galatasaray'a transfer olan Tarık Çamdal performansı ile büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

5 yıllık sözleşme imzalanan 27 yaşındaki futbolcunun Sarı-Kırmızılı takımda geçirdiği her sezon büyük tartışma konusu oldu.


Son olarak Fatih Terim tarafından bu sezon başında kadro dışı bırakılan oyuncu takım bulamadığı için Galatasaray'dan maaş almaya devam ediyor. Bu sezon ki maaşı 1 milyon 600 bin Euro olan Tarık ile ilgili devre arası transfer döneminde yeni bir gelişme ortaya çıktı.

3 kulüp Tarık'ı istemedi... 

Fatih Terim'in "kendine takım bul" dediği Tarık, menajerleri tarafından Çaykur Rizespo, Antalyaspor ve Yeni Malatyaspor'a teklif edildi. Ancak üç kulüpte Tarık Çamdal'ı istemedi. Tarık kulüp aramaya devam ediyor.
 
Sarı-Kırmızılı takım uzun süredir gönderemediği oyuncuya bu sezonki maaşının yarısı olan "800 bin Euro'yu verelim sözleşmeni fesh et" teklifinde bulundu ancak Tarık bu teklifi de kabul etmedi.

Tarık Çamdal devre arasında da Galatasaray'dan ayrılmazsa 5 yıllık toplam maliyeti bonuslar ve maç başları hariç 11 milyon 705 bin Euro olacak.