Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Taraftarlar, Ali Koç'un 'Tribünleri Boş Bırakmayın' Çağrısına Kulak Verecek

Taraftarlar, Ali Koç'un "Tribünleri Boş Bırakmayın" Çağrısına Kulak Verecek

Fenerbahçeli taraftarlar, Ali Koç'un "Tribünleri boş bırakmayın" çağrısına kulak vererek Karabükspor karşılaşmasında tribünleri doldurması bekleniyor.

25.10.2016 13:39

Ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nde merakla beklenen gelişme yaşandı; Ali Koç başkan adaylığını resmen açıkladı. Aziz Yıldırım'ın Divan Kurulu'ndaki "Başkan adayı varsa çıksın açıklasın, aracılarla adaylık açıklamaları yapmasın" sözlerinin ardından 1907 Fenerbahçe Derneği'ndeki lansmanda açıklamalarda bulunan Ali Koç, 2018 Mayıs'ında yapılacak olan kongrede ya da Fenerbahçe Yönetimi'nin alacağı kongre kararında başkan adayı olacağını duyurdu.

ALİ KOÇ'TAN TRİBÜNLERİ BOŞ BIRAKMAYIN ÇAĞRISI

Ali Koç'un yaptığı açıklamada, Fenerbahçe taraftarına da mesajları vardı ve bu mesajlar bir anda başkan adaylığı kadar gündemin önemli maddelerinden biri oldu. Fenerbahçe tribünlerini boş görmekten duyduğu rahatsızlığı dile getiren Ali Koç, sarı-lacivertli taraftarları maça davet ederken; Koç'un bu sözleri dernek üyeleri tarafından da büyük alkış aldı. Koç'un "Tribünleri boş bırakmayın" çağrısı kısa bir süre içerisinde sarı-lacivertli taraftarlar arasında da dalga dalga yayılarak özellikle sosyal medya siteleri ve Fenerbahçe taraftarlarının buluşma noktaları olan sarı-lacivertli forumlarda geniş yer buldu.

Yorumlar | 0
üye profil