Taraftardan Fernandao'ya 'gol' tepkisi

Taraftardan Fernandao'ya 'gol' tepkisi

Fenerbahçe taraftarı, bu sezon Fernandao'ya karşı tepkili...

Yeni sezonda fazla kiloları yüzünden eleştirilen Jose Fernandao, Avrupa Ligi mücadelesinde Grasshoppers ile oynanılan ilk maçta da oyundan çıkarken Fenerbahçe taraftarlarınca ıslıklanmıştı.

2. Grasshoppers maçında oyuna sonradan dahil olan Fernandao, Alper Potuk’un ağlara gönderdiği şutunu çizgide tamamladı ve gol Fernandao’ya yazıldı. Golden sonra Fenerbahçeli futbolcular, Alper Potuk’u tebrik ederken topu ağlara gönderen Fernandao tek başına gol sevinci yaşadı. Fenerbahçe taraftarı bu golden sonra Fernandao’ya sosyal medyadan tepki gösterirken, konuyla ilgili olarak Fenerbahçe’nin eski golcüsü Zafer Biryol da yorumda bulundu.

ZAFER BİRYOL’DAN FERNANDAO YORUMU Zafer Biryol twitter hesabından "Fernandao’nun yaptığını, Rizespor’da oynarken ben de yapmıştım. İlk başta utanıyorsun ama eve gidince,"sana yazılan" golün tadını çıkarıyorsun" yazdı.

TARAFTARLARDAN FERNANDAO TEPKİSİ Fenerbahçe taraftarının yorumları ise şöyle...

* Alper’in yerinde olsam maçtan sonra Fernandao’ya dava açarım. Hırsızlık bu :) * Fernandao ayıp ettin Alper reyise * Fernandao ya karşı nefretim 2 ye katlandı. Bırak gol Alper’in olacak neden dokunuyorsun. * Fernandao biraz adam olsa o topa dokunmazdı gol Alper’e yazılırdı. * Böyle takım ruhundan uzak adamların Fenerbahçe’de olması kanıma dokunuyo. * Fernandao Alper’in golü yedi

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 25/08/2016 22:46:39

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin