Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Taraftara Şenol Güneş müjdesi

Beşiktaş'ın deneyimli teknik direktörü Şenol Güneş, siyah-beyazlı kulüple olan sözleşmesini 3 yıl uzattı. Güneş bu süreyi doldurursa Beşiktaş tarihine geçecek.

05.03.2017 12:27

Beşiktaş, Şenol Güneş'in sözleşmesini 3 yıl uzattı. Hapoel Beer-Sheva ile oynanan ilk maçın ardından dönüş yolculuğunda uçakta yönetimin teklifini kabul eden kurt hoca, 2020'ye kadar göreve devam edecek.

'Güneş'li günlere devam...
Beşiktaş'ta "Güneş"li günlere devam! Başkan Fikret Orman'ın uzun yıllar çalışmak istediği Teknik Direktör Şenol Güneş, 3 yıllık yeni mukaveleye imza attı.Kartal, Avrupa Ligi'nde İsrail ekibi Hapoel Beer-Sheva ile deplasmanda oynadığı ilk karşılaşmanın dönüşünde yönetim ve Güneş uçakta mini bir zirve gerçekleştirdi. Ahmet Nur Çebi'nin, "Hocam 3 yıl daha bizimle var mısın?" teklifine tecrübeli teknik adamın "evet" cevabı verdiği öğrenildi.

Kulüp tarihine geçecek
Yöneticilerle Nevzat Demir Tesisleri'ne gelen Şenol Güneş, senelik 1.5 milyon Euro karşılığında 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı.Güneş'e lig şampiyonluğu ve Avrupa Ligi'ndeki başarılara göre bonus da uygulanacak.Tecrübeli teknik adam, 2020'ye kadar görevde kalacak, eğer süresini tamamlarsa siyah beyazlı kulüpte en uzun dönem çalışan hoca olacak.64 yaşındaki Güneş, 4 kez çalıştırdığı Trabzonspor'da 4 sezonun üstünde görev almamıştı.

Yorumlar | 0
üye profil