Talisca Benfica maçı sonrasında konuştu!

Talisca Benfica maçı sonrasında konuştu!

Dün gece oynanan Benfica Beşiktaş maçında son dakikada attığı golle takımına beraberliği getiren Talisca, maç sonrasında ev sahibi Benfica’yı sert bir dille eleştirdi.

Şampiyonlar Ligi B Grubunda ilk maçında dün gece Portekiz ve Benfica ile karşılaşan Beşiktaş, Talisca’nın maçın son dakikasında attığı frikik golüyle beraberliği yakaladı. Maçın kaderini değiştiren Talisca ise karşılaşma sonrasında sert açıklamalarda bulundu.

Benfica'da kendisine çok büyük saygısızlık yapıldığını ifade eden Talisca, "Kızım henüz altı günlükken tüm takımın maaşını verip yalnızca benimkini ödememişlerdi. Bu bir intikam değildi, gurur hamlesiydi. Kulüpte bazı kişiler benim para için ayrıldığım söylemiş. Bunların hepsi yalan. Ayrılmak istemedim. Neden gönderildiğimi hâlâ bilmiyorum. Benfica beni küçük gördü. Başkana ve yardımcısına bir mesajım var, doğru düzgün çalışırsanız, işler yolunda gider. Benfica ligde şampiyon olursa yine mutlu olurum" diye konuştu.

“Talisca'nın golü bizim için üzüntü oldu”

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Benfica Teknik Direktörü Rui Vitoria ise sonuçtan ötürü mutlu olmadıklarını belirtti.

Beşiktaş'ın iyi bir takım olduğunu belirten Vitoria, ''Kontrollü bir oyun oynadık. Kazanmak için bastırdık, atak yaptık. Çok iyi oynadık. 2-0 kazanabilirdik, çok memnun değiliz ama futbolun bir parçası bu. Beşiktaş çok iyi bir takım" dedi.

Beşiktaş'ın Benfica'dan kiraladığı Anderson Talisca'nın karşılaşma sonrası Portekiz kulübünün kendisine değer vermediği yönünde yaptığı açıklamalara değinen Vitoria, "Talisca'nın golü bizim için üzüntü oldu. Bizim 3 puanımızı engelledi. Açıklamaları benimle ilgili değil. Beşiktaş'ta oynamış, Benfica'da oynamış benim için fark etmez. Normal bir oyuncu."

Görüntülenme : 2922 Güncelleme Tarihi: 15/09/2016 10:16:42
Yayınlanma Tarihi: 14/09/2016 10:03:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin